Biuro Obsługi Klienta

biurowiec City Arcade Gdynia, ul. Śląska 21

lokal 133

Prosimy o telefoniczne lub poprzez e-mail umówienie terminu spotkania.

 

 

O firmie

Jesteśmy Firmą rodzinna zajmującą się od 1998 roku kompleksową obsługą firm w zakresie finansowo - księgowym.
Posiadamy niezbędne doświadczenie i uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Nasz Zespół tworzą: biegły rewident oraz doświadczeni księgowi posiadający posiadający wszechstronną praktykę zawodową w zakresie finansowo – księgowym. Pracowaliśmy na kierowniczych stanowiskach w służbach finansowo – księgowych banku, przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, handlu zagranicznego .

Nasz personel to osoby wysoko wykwalifikowane, posiadające wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami księgowo-podatkowymi.

Korzystamy z najnowszych programów komputerowych i najlepszego sprzętu po to, by nasze usługi były  stale na jak najwyższym poziomie. Na co dzień korzystamy z programów pakietu SYMFONIA oraz COMARCH ERP Optima w modelu usługowym umożliwiającym wspólpracę on-line klienta z naszym biurem rachunkowym poprzez platformę iKsiegowosc24.pl

W sytuacji kiedy pracujemy w siedzibie klienta korzystamy z posiadanego przez Państwa i znanego Państwa pracownikom oprogramowania.

Do każdego zadanie przygotowujemy się rzetelnie i indywidualnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych naszych klientów i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

 

 


 

Pamiętaj! Nie uciekniesz przed podatkami! Jeśli potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj! Zgłoś się do naszego biura, a na pewno uda nam się wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie!